تماس بگیرید

آموزشگاه آرایشگری مردانه در جهانشهر کرج | بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در جهانشهر

آرایشگاه مردانه در جهانشهر,آرایشگاه در جهانشهر,بهترین آرایشگاه مردانه در جهانشهر

آموزشگاه آرایشگری مردانه در جهانشهر کرج | بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در جهانشهر

  • 1398/12/5
  • 3918 نفر
آموزشگاه آرایشگری مردانه مو به مو یکی از مدرن ترین و زیبا ترین آموزشگاه آرایشگری کرج به شمار می رود. این آموزشگاه آرایشگری معروف مردانه در کرج با بهره گیری از ابزار الات و تجهیزات آرایشی مدرن، یکی از بهترین سالن های زیبایی مردانه و ارایش مو در کرج به شمار می رود. کارکنان این مجموعه از زبده ترین افراد در این حرفه می باشند که با کوله باری از تجربه در داخل ایران، پا به این حرفه گذاشته اند.

پیدا کردن یه آموزشگاه آرایشگری خوب که کارش رو واقعا بلد باشه آسون نیست، چه برسه به اینکه بخوای بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه جهانشهر کرج رو پیدا کنی. آرایشگاهی که پرسنلش انواع مدل موی جدید مردانه، خدمات داماد، ماسک جوانی و زیبایی و خلاصه همه امور مربوط به یک سالن شیک آرایش مردانه رو بصورت حرفه ای بلد باشن. میدونیم که دنبال یه آرایشگر ماهر در جهانشهر هستی که با خیال راحت بتونی بشینی زیر دستش و بعد که از سالن آرایش بیرون اومدی، افسوس نخوری که حالا چطوری ترمیم مو یا ابرو انجام بدی! شاید هم تابحال چندین آرایشگاه مختلف رو امتحان کردی ولی به اون اندازه ای که میخوای راضی نبودی و هنوز در جستجوی بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه جهانشهر هستی، پس به آموزشگاه آرایشگری مو به مو حتما سر بزنید.
آرایشگاه و آموزشگاه آرایشگری مردانه مو به مو  با چندین شعبه فعال در کرج آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است . همه آقایان دوست دارن ظاهر خوب و شیکی داشته باشن، پس مهمه که به آرایشگاه مردانه خوبی برن. پرسنل آرایشگاه مردانه مو به مو در جهانشهر دارای مدارک تخصصی گریم و متعادل سازی و استایل وهیرکات دارن و به مدل های جدید موی مردانه تسلط کافی دارند . 
خدمات کراتینه مو ، صاف کردن به روش ریباندینگ ( صافی ژاپنی ) ، ویتامینه مو بخش دیگری از خدمات معروف ترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج می باشد . خدمات حرفه ای ، فضای بهداشتی ، آرام و آرایشگرانی زبده و مجرب در کنار پیشرفته ترین تجهیزات آرایشگاهی می تواند رضایت شما آقایان عزیز بویژه ساکنین محله جهانشهر کرج را کسب کند.

آموزشگاه آرایشگری مردانه جهانشهر

يكی از اصلی ترین خدماتی که در همه سالنها و آرایشگاه ها به مشتریان داده می شود پیرایش مو می باشد پیرایش در مفهوم اولیه و لغوی به معنای زیبا کردن از طریق کم کردن و کاستن می باشد.آموزشگاه آرایشگری مردانه مو به مو، واقع در جهانشهر می باشد و یکی از مدرن ترین و زیبا ترین آرایشگاه های کرج به شمار می رود. این آموزشگاه آرایشگری معروف مردانه در کرج با بهره گیری از ابزار الات و تجهیزات آرایشی مدرن، یکی از بهترین سالن های زیبایی مردانه و ارایش مو در کرج به شمار می رود. کارکنان این مجموعه از زبده ترین افراد در این حرفه می باشند که با کوله باری از تجربه در داخل ایران، پا به این حرفه گذاشته اند.
 انواع خدمات آرایشی حرفه ای آقایان از جمله پاکسازی پوست، کراتینه مو، پکیج تخصصی گریم و آرایش داماد، ماساژ مو در این سالن زیبایی مردانه انجام می شود. انواع مدل مو طبق آخرین ژورنال های جهانی، در این آرایشگاه داماد ارائه شده و خدمات مشاوره ای نیز برای انتخاب مدل موی مناسب با چهره شما در این سالن آرایش مردانه، انجام می شود.

آرایشگاه مردانه در جهانشهر

آرایشگاه مردانه گریم داماد در جهانشهر کرج

بهترین ها در خدمات داماد حرفه ماست ....مردان حرفه ای در مهم ترین مراسم زندگی چهره ای گرم و کامل و تاثیر گذار خواهند داشت .آرایشگاه مو به مو در پکیج حرفه ای داماد از تخصص های زیبایی خاص در 4 قسمت مو ، پوست و گریم,ماساژتخصصی بهره می گیرد و با پرهیز از هر گونه اقدامات مغایر با شخصیت آقایان مانند آرایش های غیر معقول و سطح پایین ، اوج چهره طبیعی آقای داماد مد نظر است .بهترین تجهیزات و مواد از بهترین برندهای دنیا همراه با تخصص ویژه کارشناسان زیبایی با هزینه های مناسب در خدمت داماد حرفه ای شهر خواهد بود.

چرا باید برای اصلاح دامادی به آموزشگاه آرایشگری مردانه جهانشهر رفت ؟

نکته اول :به جرات میتوان گفت , روز ازدواج هر کس جزو مهمترین و خواص ترین روزهای زندگی هر شخص میباشد. از این رو شایسته است آقای داماد بهترین ظاهر ممکن را در آن روز داشته باشد.
نکته دوم: تنها چیزی که از مراسم داماد باقی میماند , آلبوم عکس داماد و عروس است.تنها یادگاری از مهمترین روز زندگیشان.یکی از عواملی که تاثیر زیادی در طبیعی شدن چهره عروس و داماد در عکسهایشان میگذارد, گریم متعادلسازی با کیفیت(نه آرایش) میباشد که حتما توسط نیروی متخصص و کار بلد انجام شود.
نکته سوم:آقا دامادهای عزیز فراموش نکنند که در روز مراسمشان قرار است وارد مجلس عروسیشان بشوند.پس تصور نکنند که مثل زمانیکه به یک مهمانی دعوت شده اند , کت و شلوار و کراوات را بپوشند و بروند.این مراسم شماست پس باید با کسی که به یک مهمانی میرود متفاوتتر باشید.

پکیج داماد در آموزشگاه آرایشگری مو به مو جهانشهر:

 سالن آرایش مو به مو با به کارگیری پرسنلی مجرب و ابزار حرفه ای آماده سرویس دهی به تمامی مراجعه کنندگان می باشد.روز مراسم ازدواج هر کس یک روز خاص و به یادماندنی می باشد که دیگر تکرار نمی شود پس از این رو شکل و شمایل ظاهری آقا داماد و عروس خانم از اهمیت بسزایی برخوردار است . در آرایشگاه مردانه جهانشهر برای آقا دامادها یک برنامه خاص و مفصل ترتیب داده شده که یک هفته قبل از مراسم شروع می شود و تا روز مراسم ادامه خواهد داشت که شامل موارد زیر است :
• اصلاح  و طراحی مدل مو.                                                                                                                                                                                   
• پاکسازی پوست.
• گریم دامادی.

آرایشگاه مردانه در جهانشهر

گریم متعادل سازی در آموزشگاه آرایشگری مردانه جهانشهر

متاسفانه اکثر افراد در مورد گریم اطلاعات کافی ندارند و نسبت به آن عکس العمل نشان می دهند که این امر کار همکاران ما را دشوار می کند . علت این امر نیز حضور برخی افراد سود جو و بدون تخصص در این رشته می باشد که در روز مراسم دامادها از مواد آرایشی استفاده می کنند و در اصل صورت داماد را آرایش می کنند نه گریم .

مفهوم گریم متعادل سازی :

در گریم متعادل سازی هر ایراد و نکته منفی که یک صورت داشته باشد برطرف یا تا جایی که امکان داشته باشد کمتر به چشم خواهد آمد .
تمامی مواردی که در این کار استفاده می شود فن ها و مواد مخصوص گریم می باشد که در کارهای سینمایی نیز از این مواد استفاده می شود . در گریم متعادل سازی هیچ کاری غلو شده انجام نمی شود فقط نکات منفی برطرف می شود به طور مثال برطرف کردن کبودی زیر چشم انحراف بینی یا پستی بلندی قله بینی و لک وپیس صورت قرمزی یا سفیدی صورت و جوشهای روی صورت و خالی بودن کف سر در مورد دامادهایی که ریزش مو دارند و... بعد از اتمام کار داماد در یک اتاق مخصوص مشغول عوض کردن لباسهای خود میشود و در آخر چک نهایی می شود و با تیپی جدید و سرشار از انرژی راهی انجام بقیه امور مراسم خود می شود .