تماس بگیرید
آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج,آموزشگاه آرایشگری مردانه کرج

آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج

  • 1398/12/3
  • 5533 نفر
آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به همراه تیم آموزشی مجرب و متخصص، مفتخر است تا به روزترین، کارآمدترین و بهترین مهارتهای آموزش آرایشگری را در محیطی کاملا زیبا و حرفه ای و با تجهیزات آرایشگاهی پیشرفته به هنرجویان علاقمند و جویای مهارت آرایشگری از سراسر کشور آموزش دهد.

امروزه آرایشگری مردانه همانند آرایشگری زنانه به حرفه ای پولساز مبدل شده که نیازمند گذراندن دوره های آکادمیک است . اگر در گذشته این هنر فقط در انحصار بانوان آرایشگر بود امروزه در حوزه ی آقایان نیز شاهد تنوع چشمگیری هستیم. مشتریان امروزی علاوه بر مهارت دراصلاح مو مهارت درمواردی نظیر براشینگ، رنگ و کراتینه و … را از آرایشگر خود انتظار دارند. 
آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج با ارائه ی دوره های متنوع آماده ی خدمت رسانی به هنرجویان گرامی است. هنرجویان این آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج قادر خواهند بود پس از اتمام دوره های آموزشی مربوطه به راحتی وارد بازار کار شوند. آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج آماده است تا علاوه بر مدرک فنی حرفه ای، مدرک بین المللی این حوزه را به هنرجویان گرامی اهدا نماید.

حرفه ای شدن در آرایشگری

آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج  دارای سایقه طولانی در زمینه تربیت آرایشگران و گریمور های حرفه ای و همچنین برگزاری سمینارهای متعدد را داراست ، استفاده از مربیان حرفه ای و صاحب نام یکی از علل موفقیت این آموزشگاه در سطح کشور بخصوص در کرج است .

آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج

آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به همراه تیم آموزشی مجرب و متخصص، مفتخر است تا به روزترین، کارآمدترین و بهترین مهارتهای آموزش آرایشگری را در محیطی کاملا زیبا و حرفه ای و با تجهیزات آرایشگاهی پیشرفته به هنرجویان علاقمند و جویای مهارت آرایشگری از سراسر کشور آموزش دهد. در این راستا سیاست و هدف اصلی آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج ایجاد اشتغال پایدار برای هنرجویان پس از طی دوره آموزش میباشد تا بر پایه مهارت کسب شده بتوانند شغل و درآمدی عالی داشته باشند. به همین منظور همراهی و دلسوزی  اساتید محترم آموزشگاه در امر آموزش به نحوی که آموزش برای هنرجو آسان، شیرین و جذاب باشد سرلوحه کار قرار دارد و اساتید تمام تلاش خود را تا نیل به این هدف بکار میگیرند.

هزینه ثبت نام در آموزشگاه آرایشگری مردانه 

این وعده به هنر جویان عزیزی که در دوره های آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج ثبت نام می کنند داده می شود که با مناسب ترین قیمت ممکن از بهترین سطح امکانات و کیفیت آموزشی بهره مند شوند.
به طوری که با اتمام دوره ی مربوطه به سرعت جذب بازارکار شوند.تیم آموزشی آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج آماده است تا در محیطی آرام، زیبا و حرفه ای، بهترین، جدید ترین و کارآمدترین مهارت های هنر آرایشگری را به همراه تجهیزات آرایشگاهی پیشرفته به شما هنرجویان علاقه مند و جویای مهارت آرایشگری از سرتاسر کشور آموزش دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت دوره های آموزشی با همکاران ما تماس بگیرید.

 

آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج

آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج

هدف از برگزاری دوره های متنوع آموزش آرایشگری مردانه در کرج به این منظور است که هنر اصلاح ساده مو همانند دهه های گذشته، جوانان امروزی را راضی نمی کند.دیگر همانند گذشته خدماتی مانند رنگ های ترکیبی، براشینگ و کراتینه فقط به بانوان اختصاص ندارد.تاسیس آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران و همچنین شهرهای دیگر گام بلندی در راستای رسیدن به این هدف است.
آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج با ارائه ی دوره های متنوع و جامع آموزشی آرایشگری مردانه هنرجویان گرامی را در راستای تبدیل شدن به هراستایلیست و میکاپ آرتیست شدن کمک می کند.بدیهی است که داشتن استعداد ذاتی در هر حرفه ی هنری پیش شرط اساسی در موفقیت در این شاخه ی پولساز است،در مرحله ی بعد تمرین و پشتکار اهمیت دارد،ما نیز با بهره گیری از اساتید ماهر و فراهم آوردن مکانی مناسب در خدمت هنرجویان گرامی خواهیم بود.

بهترین آموزشگاه مردانه آرایشگری در کرج

آموزشگاه آرایشگری مردانه مو به مو در کرج مفتخر است با هدف ارتقاء سطح مهارت آموزی هنرجویان در حرفه آرایشگری مردانه و نیاز کشورمان به پرورش استعدادها و نیروهای کارآزموده در زمینه پیرایش مردانه ، گریم داماد ، گریم سینمایی و … و با توجه به رشد روز افزون حرفه های خدماتی ، جهت اشتغالزایی جوانان میهنمان با بهره گیری از علم روز اساتید برجسته و حرفه ای، در محیطی صمیمانه و آموزش محور در خدمت علاقه مندان به این حرفه باشد. 
از جمله اهداف مدیر و مربیان آموزشگاه آرایشگری مردانه مو به مو ، ارائه آموزشهای با کیفیت ، همراهی و مشاوراه هنرجویان عزیز است. هدف نهایی اساتید آموزشگاه مو به مو ، ورود به بازار کار و اشتغال پایدار در رشته های مختلف مراقبت و زیبایی برای تمام هنرجویان این آموزشگاه می‌ باشد.

ویژگی های آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج

• مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
• برخورداری از اساتید مجرب 
• بیش از یک دهه سابقه درخشان در امر آموزش
• بهره گیری از متد نوین آموزش، متناسب با هر هنرآموز
• برنامه های آموزشی مطابق با نیازهای بازار کار
• همگام سازی خود با استانداردهاى جهانى
• 98% قبولی در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای کشور
• ارائه مدرک بین المللی آرایشگری مردانه
• نظرسنجی منظم از هنرآموزان و کنترل کیفیت آموزش
• هزینه های مناسب، مطابق با تعرفه دولتی
• امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط ‌
• ارائه رایگان جزوات آموزشی مرتبط با هر دوره
• ارائه رایگان مدل در دوره آموزش پیرایش مردانه
• مشاوره رایگان و تعیین سطح پیش از ثبت نام
• آموزش گام به گام از سطح مبتدی تا حرفه ای
• برگزاری دوره های فشرده برای متقاضیان ساکن شهرستان
• برگزاری ورکشاپ های رایگان جهت رفع اشکال و ارتقاء سطح دانش و مهارت هنرآموزان سابق

 

آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج

دوره های آموزش آرایشگری مردانه در گلشهر کرج

یادگیری حرفه ای جدید، می تواند آغاز فصلی تازه در زندگی هر فرد باشد؛ بی شک شرکت در دوره های آموزش آرایشگری مردانه، مسیر یادگیری را به صورت کوتاه مدت و استاندارد برای شما هموارتر نموده و زمینه ساز فعالیت حرفه ای شما در آینده خواهد بود. آرایشگری مردانه به عنوان شغلی زود بازده که با سرمایه ای اندک می توان آن را آغاز نمود، شناخته شده است. 
خبر خوب اینکه ابزارها و تکنیک های مهارت پیرایش مو در کشورهای دیگر نیز مشترک است و به شرطی که این شغل را مطابق با استاندارد و متد روز دنیا بیاموزید، این حرفه در هر نقطه از جهان، برای شما کارآمد خواهد بود.
دوره های آموزش آرایشگری مردانه فنی حرفه ای مطابق با استانداردهای بین المللی تدوین شده و با اخذ مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می گردد. احتمالاً با این موضوع مواجه شده اید که برخی آرایشگران خود را مربی آرایشگری مردانه معرفی کرده و ادعا می کنند توانایی و تخصص تدریس آرایشگری مردانه را دارا می باشد ولی در حقیقت آموزش آرایشگری آقایان بسیار تکنیکال می باشد و مستلزم گذراندن دوره های تخصصی و تطبیق مربی، محیط آموزش و دوره آموزشی با اصول صحیح تدریس و روانشناسی یادگیری می باشد و حتی تسلط کامل فرد به شغل آرایشگری، دلیل بر اینکه وی مدرس آرایشگری باشد، نیست.
برای آموزش آرایشگاه مردانه، 7 دوره تعریف شده که در ادامه به معرفی و توضیح اجمالی آنها می پردازیم، پیش از آن نکاتی را متذکر می شویم:
♦ هزینه دوره های آرایشگری مردانه، توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تعیین می گردد.
♦ تمامی دروس مطابق با استانداردهای جهانی و متد روز دنیا تألیف و تدوین شده است.
♦ شایان ذکر است که برای راه اندازی آرایشگاه مردانه، شرکت در تمامی دوره ها الزامی نیست و به درخواست هنرآموز، سطح مهارت وی و پیش نیاز دوره بستگی دارد.